https://www.ghorfedari.ir

وب سایت غرفه داری به تمام اطلاعات شخصی کاربران احترام گذاشته و در حفظ این اطلاعات مسئول می‌باشد.

اطلاعات شخصی که شما کاربران خریدار در اختیار سایت غرفه داری قرار می‌دهید شامل موارد زیر می باشد :

نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن ثابت شماره موبایل ، آدرس و کد پستی، این اطلاعات در ابتدا جهت احراز هویت کاربران و در مرحله بعد جهت ارسال سفارشات، پیگیری‌ها و ارتباطات لازم و ضروری بین کاربران و کارشناسان سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وب سایت غرفه داری حق هیچ گونه استفاده دیگر از این اطلاعات را ندارد و نمی‌تواند آن‌ها در اختیار سایر افراد و ارگان‌ها قرار دهد.

تنها در یک صورت وب سایت غرفه داری می‌تواند اطلاعات شما را باتوجه به اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور شرکت موظف باشد اطلاعات شخصی مشتری را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

عطاری دنیای ادویه محصولاتی مناسب استفاده افراد بالای 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات غرفه داری مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط غرفه داری جزئی از اموال وب سایت غرفه داری محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت غرفه داری است و حق نشر و استفاده از آن با نام وب سایت غرفه داری بلا مانع است.علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط غرفه داری و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار غرفه داری است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران به هیچ عنوان نباید رمز و اطلاعات حساب کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهند مسئول حفظ و نگهداری اطلاعات حساب کاربری خود کاربران می‌باشند.مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و رمز عبور صورت می‌پذرید با کاربر مربوطه می‌باشد.لذا در حفظ و نگهداری اطلاعات خود دقت لازم را داشته باشید.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.ghorfedari.ir است. غرفه داری هیچ وب‌سایت دیگری ندارد.